Relacje

Koszalin dla Bogatyni (zdjęcia)

TurniejWspaniała pogoda, dobra organizacja, świetna atmosfera, twarda walka na boisku, nade wszystko jednak, chęć niesienia pomocy powodzianom z Bogatyni, przywiodły kilkuset koszalinian na stadion Bałtyku w niedzielę 22 sierpnia. Zorganizowany tego dnia turniej piłki nożnej różnił się jednak od innych – uczestnicy płacili za możliwość wybiegnięcia na boisko, a cały dochód z imprezy przeznaczono na pomoc powodzianom. Jak powiedział Waldemar Sołek, znany działacz sportowy i jeden z organizatorów imprezy, zebrano około 8 tys. złotych (w chwili zakończenia imprezy dokładna kwota nie była jeszcze znana). Wiesław Cieleń nie tylko zagrał w jednym z zespołów, ale także udostępnił gościom z Bogatyni bezpłatne kwatery w należącym do niego pensjonacie „Lazur” w Mielnie. Przykładów ofiarności i chęci niesienia pomocy mieszkańcom Bogatyni, ciężko doświadczonym podczas ostatniej powodzi, było ze strony koszalinian więcej. Wszystkim dziękował po zakończeniu imprezy prezydent Koszalina, Piotr Jedliński.

KOSZALIN DLA BOGATYNI (ZDJĘCIA) – cały artykuł

5 komentarzy do “Koszalin dla Bogatyni (zdjęcia)

 • Bylem na turnieju wspaniala impreza, cudowni ludzie z tej Bogatyni, milo sie z nimi gwarzylo. Wiecej takich imprez. Organizatorzy zadbali o zawodnikow pilkarzy ale tez kibicow. Byly napoje kielbaski, zupki, dla dzieci soczki, lody wszystko dzieki sponsorom. Naprawde iscie rodzinna, przyjecielska impreza. Wszyscy wsparlii jak tylko mogli powodzian. Moge pogratulowac organizatorom, pilkarzom, a szczegolnie druzynie z Bogatynii.

  Odpowiedz
 • Chciałbym zaznaczyć,ze głównym inicjatorem turnieju na rzecz powodzian z Bogatyni była firma BEA Państwa Skarżyńskich z Koszalin,bez której tak naprawdę ta impreza by sie nie odbyła.W/w firma zabezpieczyła turniej pod względem logistycznym,organizacyjnym i cateringowym,dlatego bardzo przykro jest ,że w artykule Pana Tadeusza Rogowskiego nie ma o tym wzmianki,a powinna być.To tyle tytułem sprostowania,majm nadzieję,ze autor artykułu weżmie sobie to do serca.

  Odpowiedz
 • [quote name=”ZAWODNIK TURNIEJU”]Chciałbym zaznaczyć,ze głównym inicjatorem turnieju na rzecz powodzian z Bogatyni była firma BEA Państwa Skarżyńskich z Koszalin,bez której tak naprawdę ta impreza by sie nie odbyła.W/w firma zabezpieczyła turniej pod względem logistycznym,organizacyjnym i cateringowym,dlatego bardzo przykro jest ,że w artykule Pana Tadeusza Rogowskiego nie ma o tym wzmianki,a powinna być.To tyle tytułem sprostowania,majm nadzieję,ze autor artykułu weżmie sobie to do serca.[/quote]

  i powinni umieścić sprostowanie na tej stronie bo pomija sie głownego pomysłodawce tego turnieju.Kibic

  Odpowiedz
 • Fajna impreza ale chyba za mało nagłośniona przez organizatorów. Gdybym wiedział że taki turniej będzie na pewno bym przyszedł w niedziele na Bałtyk. Brawa dla wszystkich uczestników.

  Odpowiedz
 • [quote name=”ZAWODNIK TURNIEJU”]Chciałbym zaznaczyć,ze głównym inicjatorem turnieju na rzecz powodzian z Bogatyni była firma BEA Państwa Skarżyńskich z Koszalin,bez której tak naprawdę ta impreza by się nie odbyła.W/w firma zabezpieczyła turniej pod względem logistycznym,organizacyjnym i cateringowym,dlatego bardzo przykro jest ,że w artykule Pana Tadeusza Rogowskiego nie ma o tym wzmianki,a powinna być.To tyle tytułem sprostowania,majm nadzieję,ze autor artykułu weżmie sobie to do serca.[/quote]

  Wierzę na słowo, ale mnie niestety nikt o tym nie poinformował. Tym bardziej jest mi przykro, że znam firmę BEA z tego, że od lat sponsoruje wiele akcji charytatywnych. BEA to firma zaangażowana w działalność społeczną na rzecz potrzebujących – mogę to oświadczyć wszem i wobec, i czynię to z przyjemnością.

  Natomiast ewidentna pomyłka wkradła się do informacji o sponsoringu ze strony pana Wiesława Cielenia. Goście z Bogatyni nie korzystali z bezpłatnych kwater w ośrodku w Mielnie, ale zostali podjęci kolacją. Zainteresowanych przepraszam.

  Przy okazji chciałbym przedstawić pewną propozycję. Dobra i powszechna informacja, zakładająca równe traktowanie i równy dostęp wszystkich mediów, jest w przypadku tego typu imprez bardzo ważna. Chętnie zgłosiłbym swój społeczny udział do obsługi prasowej, ale nie podołam, bo robię to już dla portalu koszalin7.pl Myślę, że warto rozważyć propozycję zwrócenia się z prośbą do studentów dziennikarstwa z Politechniki Koszalińskiej, czy nie zajęliby się tym w ramach praktyk. Wydaje mi się, że sprawa warta jest rozważenia.

  Pozdrawiam serdecznie, jeszcze raz dziękując wszystkim organizatorom i uczestnikom, którzy tak wspaniale zaangażowali się w tą szczytną akcję.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.