Relacje

Obudź się Polsko! Koszalinianie w Warszawie (ZDJĘCIA)

Marsz OsP– Marsz był ogromnym przeżyciem. My ludzie z tak zwanej prowincji, obdzierani z polskości, czego przykładem jest próba wyrzucenia w krzaki koszalińskiego pomnika „Byliśmy-Jesteśmy-Będziemy”, daliśmy rządzącym i zdegenerowanym elitom prawdziwą szkołę patriotyzmu, demokracji i obywatelskości – mówi Wołyniec.

– Z Koszalina wyjechaliśmy w sobotę po północy, wróciliśmy w niedzielę rano. Nasz autokar zaparkował na ogromnym Placu Defilad, który po pewnym czasie nie był już w stanie pomieścić wszystkich autobusów – mówi Tadeusz Wołyniec. – W Warszawie wyczuwało się nastrój podobny do tego w 1988 roku w Gdańsku, kiedy przyjechał do nas Ojciec Święty Jan Paweł II – podniosła atmosfera, prawdziwy powiew wolności, a jednocześnie nastrój wielkiego święta i świadomość uczestnictwa w historycznym wydarzeniu.

– Nieśliśmy transparenty z hasłami: „Dość bezprawia i patologii w wymiarze sprawiedliwości!”, „Art. 212 KK hańbą skorumpowanych elit politycznych i prawniczych!”, „Bezprawie w Koszalinie!”, „Hucpa prokuratorsko-sędziowska”, „Dość chronienia PRL-owskich zbrodniarzy i przestępców!”. Spotkaliśmy się z wielką przychylnością mieszkańców Warszawy, dziękujących nam za postawę i walkę w obronie wolnej Polski.

OBUDŹ SIĘ POLSKO! KOSZALINIANIE W WARSZAWIE – cały artykuł

4 komentarze do “Obudź się Polsko! Koszalinianie w Warszawie (ZDJĘCIA)

 • [b]My ludzie z tak zwanej prowincji, obdzierani z polskości, czego przykładem jest próba wyrzucenia w krzaki koszalińskiego pomnika „Byliśmy-Jesteśmy-Będziemy”, daliśmy rządzącym i zdegenerowanym elitom prawdziwą szkołę patriotyzmu, demokracji i obywatelskości [/b]

  Otóż to, otóż to, panie Tadeuszu. Dzięki Bogu mamy jeszcze w Koszalinie ludzi sumienia takich jak Pan. Mało ich, ale w stanie wojennym też było tylko kilku. I to oni wygrali.

  Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
 • Rzadkie chwile kiedy jestem z Koszalina dumna, ale o tym można się dowiedzieć tylko w drugim obiegu na koszalin7.pl.
  Pozdrawiam wszystkich ludzi zaangażowanych w to dzieło.

  Odpowiedz
 • [quote name=”gremlin”]obudx sie polsko i wywal wszystkich mocherów i oszołomów[/quote]

  Która godzina jest na twoim szóstym zegarku na lewej ręce kacapski ryju ? 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.