Koszalinianie na uroczystościach pogrzebowych w Krakowie (zdjęcia)

KrakówW uroczystościach pogrzebowych Prezydenckiej Pary w Krakowie uczestniczyli przedstawiciele koszalińskiego samorządu: radny Stefan Romecki, reprezentujący prezydenta Mirosława Mikietyńskiego, Honorowego Obywatela Miasta, na mocy udzielonego upoważnienia, oraz radna Anna Mętlewicz. Jako radni, przedstawiciele Społeczeństwa wybrani w wyborach powszechnych, wieźli wieniec od wszystkich Koszalinian, wypełniając wolę Obywateli wyrażoną w przyjętej 16 kwietnia uchwale Rady Miejskiej.

KOSZALINIANIE NA UROCZYSTOŚCIACH POGRZEBOWYCH W KRAKOWIE (ZDJĘCIA) – cały artykuł

5 thoughts on “Koszalinianie na uroczystościach pogrzebowych w Krakowie (zdjęcia)

 • 20 kwietnia 2010 o 18:54
  Permalink

  Gratuluje takiego wyroznienia, Panie Radny. Gratuluje obszerneg o artykulu, super sprawa, moge tylko pochwalic ta strone, nigdzie takich wiadomosci, nie moge uwierzyc ze to strona Obywatelska. Dopiero znajomy mi podpowiedzial czytaj ta strone jest Ok. tam jest duzo materialow, ogladalem zdjecia to czulem sie, jakbym tam był, moge obiecac, ze podam adres dalej, trzeba ja propogowac. Jest slabo naglosniona. Rozumiem brak kasy.

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2010 o 13:51
  Permalink

  Brawo Stefanie. Tylko niepotrzebnie ratujesz honor tej rady miasta bo tu nie ma czego ratować. Nie musisz byc zaraz taki ambitny 😉 niech sami bronią swojej dupy 😀

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2010 o 18:19
  Permalink

  Pani Mętlewicz która reprezentowała WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW na pogrzebie Prezydenta, wraca do Koszalina i opowiada o wszystkim w lokalnej telweizji stojąc na tle wielkiej planszy z emblematami PIS. Pani Mętlewicz nic nie zrozumiała i niczego się nie nauczyła pełniąc przez 4 lata funkcję radnej. Wyszła z niej PARTYJNA AKTYWISTKA a nie REPREZENTANTKA MIESZKAŃCÓW.

  Odpowiedz
 • 22 kwietnia 2010 o 06:53
  Permalink

  [quote name=”Ryba”]Pani Mętlewicz która reprezentowała WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW na pogrzebie Prezydenta, wraca do Koszalina i opowiada o wszystkim w lokalnej telweizji stojąc na tle wielkiej planszy z emblematami PIS. Pani Mętlewicz nic nie zrozumiała i niczego się nie nauczyła pełniąc przez 4 lata funkcję radnej. Wyszła z niej PARTYJNA AKTYWISTKA a nie REPREZENTANTKA MIESZKAŃCÓW.[/quote]

  Widziałem to i też jestem zdziwiony. Pogrzeb Prezydenta jako pretekst do uprawianaia propagandy partyjnej?

  Odpowiedz
 • 28 kwietnia 2010 o 10:07
  Permalink

  Brawo widzialem Was w TV1.Az oko sie cieszylo ze jest tam Koszalin.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.