JOWPaweł Kukiz

Paweł Kukiz w Koszalinie – poniedziałek, 16 marca 2015

W poniedziałek 16 marca do Koszalina przyjedzie Paweł Kukiz, niezależny kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej. Obywatelską akcję poparcia dla jego kandydatury, aktualnie polegającą na zbieraniu podpisów, prowadzi w Koszalinie znany społecznik i radny Stefan Romecki wraz z przyjaciółmi  z Komitetu Obywatelskiego Miasta Koszalina.

Poniedziałkowa wizyta rozpocznie się od otwartej konferencji prasowej Pawła Kukiza, która odbędzie się o godz. 15.40 przed gmachem Politechniki Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich 2. Następnie już w gmachu, o godz. 16.00, w sali 101 B, gość spotka się ze studentami koszalińskiej uczelni. Kolejne spotkanie, również otwarte, z mieszkańcami Koszalina, odbędzie się o godz. 18.15 w Bibliotece Publicznej przy Placu Polonii 1.

Paweł Kukiz przyjeżdża w przeddzień innej wizyty w Koszalinie – prezydenta Bronisława Komorowskiego, zabiegającego o reelekcję w majowych wyborach prezydenckich. Poparcia urzędującej głowie państwa udzieliły władze miasta, w imieniu mieszkańców, bez konsultacji z nimi. Jak ujawniły media, jeden z wiceprezydentów pojechał do Katowic w celu złożenia deklaracji poparcia Bronisławowi Komorowskiemu – na koszt podatników.

Dla uczestników ruchu JOW z Koszalina, przyjazd Pawła Kukiza to nie tylko wydarzenie wyborcze, ale także wyraz uznania dla ich starań i wysiłków.

– Przed kilku laty zaprosiliśmy do Koszalina prof. Jerzego Przystawę, założyciela ruchu JOW – mówi Tadeusz Rogowski, członek władz krajowych tego ruchu. – Niestety, nie spotkaliśmy się wówczas w Koszalinie ze zrozumieniem dla naszych starań. I chociaż zaproszenie zostało już przyjęte, wizytę trzeba było odwołać. Przyjazd Pawła Kukiza w jakiś sposób rekompensuje nam tamten zawód.

– Prof. Jerzy Przystawa bardzo cenił zaangażowanie Koszalinian na rzecz JOW, dał temu wyraz na ostatnim przed śmiercią spotkaniu z liderami ruchu w Czeszowie koło Trzebnicy, we wrześniu 2012 roku – mówi Rogowski. – Chciałbym mocno podkreślić, że w ruchu występowaliśmy zawsze jako Koszalinianie – pod nazwą naszego miasta byliśmy na manifestacjach, konferencjach i zjazdach, gdzie jeździliśmy zawsze na własny koszt. Zawsze też pragnęliśmy, żeby Koszalin w Kraju był kojarzony z wielką ideą naprawy Polski i przywrócenia państwa Polakom. (ah)

9 komentarzy do “Paweł Kukiz w Koszalinie – poniedziałek, 16 marca 2015

 • „Jak ujawniły media, jeden z wiceprezydentów pojechał do Katowic w celu złożenia deklaracji poparcia Bronisławowi Komorowskiemu – na koszt podatników.”

  Cóż za poświęcenie, nie stać ich było na wyjazd do Katowic z deklaracjami poparcia do których ich nikt im nie dał upowaznienia, więc po prostu oni ofiarnie otworzyli sobie kasę miasta i wzieli na przejazd do Katowic i i pobyt tam. Tak ryzykować dla dobra mieszkańców może tylko ktoś kto bardzo kocha Koszalin
  [url=http://koszalin7.pl/koszalin/fekieton/836-kocham-koszalin-pknite-serce-platformy-obywatelskiej.html]Kocham Koszalin! Pęknięt serce Platformy Obywatelskiej[/url]

  Odpowiedz
 • Od 15 lat nie byłem na żadnym wyborczym wydarzeniu i od 15 nie głosowałem w żadnych wyborach. Na spotkaniu z Kukizem będę i na Kukiza zagłosuję. Pierwszy od 15 lat kandydat nie związany z okrągłostołowym układem, domagający się od partii zwrócenia narodowi zawłaszczonego państwa.

  Odpowiedz
 • [quote name=”Zbyniu”]Cóż za poświęcenie, nie stać ich było na wyjazd do Katowic z deklaracjami poparcia do których ich nikt im nie dał upowaznienia, więc po prostu oni ofiarnie otworzyli sobie kasę miasta i wzieli na przejazd do Katowic i i pobyt tam. Tak ryzykować dla dobra mieszkańców może tylko ktoś kto bardzo kocha Koszalin
  [url=http://koszalin7.pl/koszalin/fekieton/836-kocham-koszalin-pknite-serce-platformy-obywatelskiej.html]Kocham Koszalin! Pęknięt serce Platformy Obywatelskiej[/url][/quote]

  ja też jestem pod wrażeniem 😀 😀

  Odpowiedz
 • Super sprawa podobaja sie mi wystapienia Pana Kukiza,mowi prawde i nie owija welny w bawelne,mowi szczera prawde az dobolu,tak powinni mowic kandydaci.Widze ze to kandydat niezalezny,bede z rodzina i kolegami glosowac na niego.Moze wrescie uda sie pogonic do lamusa partyjnych braci.

  Odpowiedz
 • [quote name=”Koszalin”][b]PAWEŁ KUKIZ – PREZYDENTEM POLSKI !!![/b] :-)[/quote]
  W Panie Pawle nadzieja na naprawe panstwa!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.