Patriotyzm

Święto Niepodległości w Warszawie (zdjęcia)

Dzięki naszemu przyjacielowi Marianowi, koszalinianinowi zamieszkałemu obecnie w Warszawie, możemy przedstawić kilkadziesiąt zdjęć z warszawskiego Marszu Niepodległości 2011. Fotografie wykonano na Placu Konstytucji, jeszcze przed rozpoczęciem Marszu, przed godziną 15.00. Z Gdańska, za pośrednictwem Niny Milewskiej, otrzymaliśmy serię zdjęć wykonanych przez Jerzego Dąbrowskiego. Serdecznie dziękujemy! Jako komentarz do wydarzeń warszawskich, zamieszczamy opinie czołowych polskich blogerów.

 

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE (zdjęcia) – cały artykuł

 

8 komentarzy do “Święto Niepodległości w Warszawie (zdjęcia)

 • mogliby przyjechac w przyszłym roku do Koszalina na „Dzień Niepodległości” ale tutaj grozi im niebezpieczeństwo – mogą umrzeć ze smiechu kiedy zobaczą „Dzień Niepodległości” w wykonaniu tutejszych „Władz” i relacje w tutejszych „Mediach” 😀 Zaprszamy do skansenu stalinizmu i stolicy bizantyjskiej kultruy w Polsce

  Odpowiedz
 • Czytam na Onecie, Premier mówi w tej chwili o Święcie Niepodległości: „To przejawy bandytyzmu. Pokazali do czego są zdolni”. Panie Premierze, dlaczego w Koszalinie zabrano nam Święto Niepodległości? Dlaczego tutejsza klasa polityczna pozbawiła nas naszego święta? Dlaczego zamiast święta mamy cyrk, farsę, hucpę? Kiedy się Pan i Pańskie otoczenie zainteresujecie brakiem Państwa Polskiego w Koszalinie i przejęciem tego miasta przez mafię polityczną?

  Odpowiedz
 • Niedawno czytałem w Głosie Koszalińskim że prowadzone przez Zbigniewa Ziobro sądy 24-godzinne umierają śmiercią naturalną, nikt z nich nie korzysta i do niczego nie są przydatne. Wypowiadała się jakiś członek PO pracujący jako sędzia. Dzisiaj Tusk i Hannah Gronkiewicz – Waltz sięgają do sądów 24h i nadają im taki rozmach że Zbyszek Ziobro pewnie puchnie z dumy.

  Odpowiedz
 • Doczekaliśmy się faszyzmu w Polsce 😀 😀

  [img]http://koszalin7.pl/img/obywatel/patriotyzm/niepodl/003.jpg[/img]

  Autor oczywiście Czarek Krzysztopa

  Odpowiedz
 • [quote name=”mundry”]Patrioci robią błędy ortograficzne? Co to jest DEPRYWACJA? Pisze się DEPRAWACJA.[/quote]

  Ciekawe, że stać Cię było na wpisanie komentarza, a nie stać było na sprawdzenie w encyklopediach i słownikach internetowych, co oznacza pojęcie „deprywacja” i czy w ogóle ma coś wspólnego z „deprawacją”. W każdym razie za czuwanie nad poprawnością językową naszego portalu dziękujemy mimo wszystko.

  Odpowiedz
 • W kawiarni Nowy Wspaniały Świat w Warszawie, gdzie mieści się siedziba „Krytyki Politycznej” w piątek policja znalazła m.in. pałki, kastety, gaz łzawiący. Poinformował o tym na antenie stacji rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski, zaznaczając, że nikt się do znaleziska nie przyznaje. Policja zapowiada sprawdzenie za pomocą monitoringu, do kogo należy arsenał.

  Odpowiedz
 • Oglądałem niedawno film „Plusy dodatnie, gdzie sa fragmenty kronik filmowych z 1970 roku z wydarzeń grudniowych na Wybrzeżu. Nawet w tamtych propagandowych kronikach władza komunistyczna mówi o „awanturnikach” ale nie używa takich słów jak dziś „bandyci” „Bydło” itd. Nawet komuniści nie używali takiego języka jakiego używają dziś politycy i media wobec ludzi którzy wyszli na ulice.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.