Uncategorized

Świetlówka kompaktowa, czyli my ekofrajerzy

EkofrajerZamieszczamy dzisiaj jeden z ciekawszych tekstów, jaki w ostatnim czasie ukazał sie w polskiej blogosferze, opublikowany pierwotnie na Salon24. Autor o nicku frycz66 na przykładzie zwykłej żarówki bezlitośnie obnaża współczesne kłamstwa związane z tzw. poprawnością ekologiczną, która nakazuje bezkrytycznie popierać wszystko, co w nazwie nosi przedrostek „eko”. Tekst w niezwykle prosty i poglądowy sposób ukazuje nagą prawdę o oszustach, którzy karmiąc nas bajeczkami o „zagrożeniach ekologicznych” i żerując na naszej niewiedzy, w rzeczywistości zanieczyszczają naszą planetę w sposób bez porównania większy niż czyni to człowiek współczesnej cywilizacji industrialnej, każąc nam dodatkowo płacić za te marnotrawstwo i popychając nas w stronę nowego zniewolenia – ekoterroryzmu. Warto poświęcić nieco uwagi na zapoznanie się z tym niezwykle interesującym i przystępnie napisanym artykułem.

ŚWIETLÓWKA KOMPAKTOWA CZYLI MY EKOFRAJERZY – cały artykuł.

Jeden komentarz do “Świetlówka kompaktowa, czyli my ekofrajerzy

  • Pierwszy w Polsce zdemaskował wariactwa ekologów, zielonych i innego lewactwa Janusz Korwin -Mikke i wtedu powstało hasło:

    ZIELONY TO NIEDOJRZAŁY CZERWONY.

    Lewactwo przestało dbac o biednych bo jest bogate i wymysla nowe ideologie. Na Zachodzie nawet zielone wchodzi do parlamentu, u nas w parlamencie zielone (PSL) to czerwone ale inaczej 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.