Przedstaw się ładnie

Przedstaw się, zgłoś uwagi dotyczące działania forum. Zasady, obyczaje.

Przedstaw się ładnie

Postprzez Krzysztof » 27 Wrz 2009, 13:34

Cześć, jestem Krzysztof i to jest moje prawdziwe imię. Urodziłem się w Koszalinie, mniej więcej w połowie ubiegłego wieku, skończyłem filozofię na uniwersytecie, spędziłem kilkanaście lat najpierw w UK, później w USA. Najdalej dotarłem do Australii i Nowej Zelandii. Reprezentuję wolny zawód, ale jaki nie zdradzę. Mam kochaną żonę i trójkę dorosłych dzieci (dwie córki i syn). Moje hobby, to historia wojskowości. Do Koszalina mam stosunek ambiwalentny - kocham miasto, ale twierdzę, że nie ma ono szczęścia do władz. O władzy wyrażam się per "nasi okupanci" - zważywszy, że znakomita wiekszość z nich reprezentuje interesy prywatne lub korporacyjne, jest to i tak delikatne określenie. Za dobrego radnego uważam jedynie Stefana Romeckiego, który poświęca wiekszość czasu na pracę społeczną dla innych, troszczy sie o obywateli ubogich i w praktyce realizuje zasadę solidaryzmu społecznego i społeczeństwa obywatelskiego. Nie mam dobrego zdania o działaniu wiekszości instytucji koszalińskich, przy czym nie chodzi mi o to, że kiepsko działają, tylko o to, że nie starają się tego poprawiac, nie maja ambicji i w rezultacie cofają się w rozwoju, nie służąc zupełnie ludziom.
Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator

Dołączenie: 26 Paź 2008, 22:18
Miejscowość: Koszalin

Re: Przedstaw się ładnie

Postprzez Andrzej Hozler » 12 Paź 2009, 22:34

Andrzej Hozler, Koszalinianin od urodzenia, co oprócz Żony i dwóch Córek, stanowi dla mnie największy powód do dumy. Z wykształcenia jestem prawnikiem. Pracuję w przedsiębiorstwie stworzonym od podstaw przez siebie samego, co skutkuje tym, że jestem gopodarczym liberałem. W Polsce mamy socjalizm, etatyzm i koncesjonowaną gospodarkę i dlatego przez pierwsze półrocze pracujemy na państwo, a drugie na siebie. Różnica między PiS a SLD jest taka, że PiS to lewica pobożna, SLD lewica bezbożna.

W pozostałych sprawach mam poglądy zdecydowanie konserwatywne. Rodzina, Kościół, Ojczyzna. Jestem zwolennikiem jednomandatowych okręgów wyborczych i działam w Ruchu JOW. Uważam, że dzień, w którym zostanie wprowadzone JOW, będzie pierwszym dniem polskiej wolności. Nie znoszę lumpenliberałów, postkomuchów, z trudem toleruję ludzi, którzy nie potrafią robić użytku z największego daru od Boga, jakim dysponuje człowiek - rozumu.
Awatar użytkownika
Andrzej Hozler

Dołączenie: 11 Paź 2009, 23:42

Powróć do Forum koszalin7.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość