Prezydent Koszalina 2010

Prezydent Koszalina 2010

Postprzez lobo33 » 03 Lis 2010, 10:47

Jest 5 kandydatów na urząd prezydenta Koszalina.

1. Piotr Jedliński (lista PO).
2. Krystyna Kościńska (SLD).
3. Jan Krawczuk (PSL).
4. Paweł Michalak (PiS).
5. Artur Wezgraj (KW Lepszy Koszalin).

Na kogo głosować. Proszę o radę ;)
lobo33

Re: Prezydent Koszalina 2010

Postprzez jadzik » 03 Lis 2010, 10:49

Podobno jak byłeś młodszy o 60 lat miałes słabość do kobitek, to może głosuj na Krysie !!!! :lol:

OSTRZEŻENIE. Nie jesteś w pubie jadzik, mój Przyjacielu. Czekamy na poważne opinie, czekają na nie Czytelnicy, a zapewne i sami Kandydaci.
jadzik

Postprzez ewa » 03 Lis 2010, 17:46

Na nikogo - głos nieważny to moje rozwiązanie.
ewa

Postprzez Gość » 16 Lis 2010, 19:15

Napiszcie chociaż kogo popieracie prywatnie. Wydaje się, że tak inteligentni ludzie powinni mieć jakąś wizję miasta i pogląd w tej sprawie. Nie wierzę, że może być inaczej.
Gość

Postprzez jadzik » 16 Lis 2010, 19:53

Prezydent przed wyborami zwołuje radę miasta i mówi do zgromadzonych radnych.
- Mam tutaj 4 przyciski czerwony, żółty, niebieski i zielony:
- jak wcisnę przycisk czerwony to pokryjemy nowym asfaltem 100 kilometrów jezdni,
- jak wcisnę przycisk żółty to wszyscy w mieście znajdą dobrze płatną prace i zniknie bezrobocie,
- jak wcisnę przycisk niebieski to na każdym osiedlu powstanie orlik i aquapark,
- jak wcisnę przycisk zielony to woda, kanalizacja i komunikacja miejska będą za darmo.
W tym momencie przerywa mu jeden radny i mówi - a u nas we wsi to była babcia Józia, co miała 4 nocniki w przedpokoju - czerwony, żółty, niebieski i zielony.
- No i co? No i co? - dopytuje zaciekwiony Prezydent.
- I zesrała się na schodach...

@ Do Admina. W ten niekonwencjonalny sposób wyrażam swoj sprzeciw wobec tzw. wyborom prezydenckim w Koszalinie. takie jest moje zdanie i nie życze sobie żeby to wykasowano .
jadzik

Postprzez Krzysztof » 16 Lis 2010, 21:36

jadzik napisał(a):@ Do Admina. W ten niekonwencjonalny sposób wyrażam swoj sprzeciw wobec tzw. wyborom prezydenckim w Koszalinie. takie jest moje zdanie i nie życze sobie żeby to wykasowano .

Zapewniam, że Twoich wpisów kasować nie będę. Żal tylko, że nie potrafimy sformułować opinii i wniosków co do przyszłej prezydentury. I to przede wszystkim, krytycznych.
Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator

Dołączenie: 26 Paź 2008, 22:18
Miejscowość: Koszalin

Powróć do Wybory samorządowe 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość