Monday, Nov 11th

Last update04:33:09 AM GMT

You are here Życie Rodzina

Rodzina

Konwencja antyprzemocowa - kohabitacja prawa i oszukaństwa

Email Drukuj PDF

HomoseksualizmPolski Sejm, nie pochodzący z wyborów demokratycznych (trudno za takie uznać mechanizm mianowania posłów przez liderów partyjnych, decydujących o umieszczeniu na liście kandydata w odpowiedniej kolejnośc- tzw. jedynki, przy jednoczesnym odebraniu Polakom biernego prawa wyborczego)

Poprawiony: niedziela, 22 marca 2015 09:02

Obrońcy życia apelują

Email Drukuj PDF

SejmPolska Federacja Ruchów Obrony Życia wystosowała 27 stycznia 2015 apel "organizacji prorodzinnych w obronie wolności, kultury i rodziny", w związku ze zbliżającym się terminem posiedzenia Sejmu RP. W dniach od 4 do 6 lutego 2015 parlament podejmie prace nad upoważnieniem Prezydenta RP do ratyfikacji

Poprawiony: czwartek, 29 stycznia 2015 15:41

Rodzina - porzucone postulaty Sierpnia

Email Drukuj PDF

Sierpień'80Duchem SIERPNIA 1980 r. była walka o godne życie rodzin. Przelała się wówczas czara goryczy, a poczucie wzgardzenia i poniżenia polskich rodzin eksplodowało solidarnością 10. milionowej rzeszy, która poczuła potęgę wspólnego działania w dążeniu do prawdy i godności.

Poprawiony: niedziela, 31 sierpnia 2014 10:49

Rozwód rodziców, dramat dziecka

Email Drukuj PDF

RozwódMinisterstwo Sprawiedliwości zainicjowało i skutecznie wprowadziło do Kodeksu karnego przepisy, zgodnie z którymi, reklama i promocja treści pornograficznych rozpowszechnianych bez skutecznych zabezpieczeń jeśli chodzi o dzieci, została w Polsce zakazana. Nowelizacja wkrótce wejdzie w życie.

Poprawiony: czwartek, 08 maja 2014 16:54

Czy powinniśmy zabijać wadliwe płody?

Email Drukuj PDF

Trig PalinW czasie, kiedy to piszę, Sejm zajmuje się obywatelskim projektem ustawy, która ma zlikwidować możliwość legalnej aborcji ze względu na "duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu". Według oficjalnych statystyk,

Poprawiony: niedziela, 19 kwietnia 2015 08:34