×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 6677.

HomoseksualizmPolski Sejm, nie pochodzący z wyborów demokratycznych (trudno za takie uznać mechanizm mianowania posłów przez liderów partyjnych, decydujących o umieszczeniu na liście kandydata w odpowiedniej kolejnośc- tzw. jedynki, przy jednoczesnym odebraniu Polakom biernego prawa wyborczego)

SejmPolska Federacja Ruchów Obrony Życia wystosowała 27 stycznia 2015 apel "organizacji prorodzinnych w obronie wolności, kultury i rodziny", w związku ze zbliżającym się terminem posiedzenia Sejmu RP. W dniach od 4 do 6 lutego 2015 parlament podejmie prace nad upoważnieniem Prezydenta RP do ratyfikacji

Sierpień'80Duchem SIERPNIA 1980 r. była walka o godne życie rodzin. Przelała się wówczas czara goryczy, a poczucie wzgardzenia i poniżenia polskich rodzin eksplodowało solidarnością 10. milionowej rzeszy, która poczuła potęgę wspólnego działania w dążeniu do prawdy i godności.

RozwódMinisterstwo Sprawiedliwości zainicjowało i skutecznie wprowadziło do Kodeksu karnego przepisy, zgodnie z którymi, reklama i promocja treści pornograficznych rozpowszechnianych bez skutecznych zabezpieczeń jeśli chodzi o dzieci, została w Polsce zakazana. Nowelizacja wkrótce wejdzie w życie.

Więcej artykułów…