Wybory prezydenckie - Paweł Kukiz kandydatem obywatelskim

Re: Wybory prezydenckie - Paweł Kukiz kandydatem obywatelskim

Postprzez POPiS paszoł won » 23 Kwi 2015, 23:06

POKAŻ DUPĘ PO-PISOWI, ODDAJ GŁOS SWÓJ KUKIZOWI
POPiS paszoł won

Postprzez 997 » 25 Kwi 2015, 23:40

POPiS paszoł won napisał(a):POKAŻ DUPĘ PO-PISOWI, ODDAJ GŁOS SWÓJ KUKIZOWI

Żadne "paszoł won" tylko do kryminału z nimi!!!
997

Postprzez Flavi » 01 Maj 2015, 00:52

Paweł Kukiz to inna bajka. I nie ukrywam, że na jego starania o przełamanie układu - prawda, że w ciągu ostatnich lat momentami dość chaotyczne i chwilami niekonsekwentne - patrzę ze sporą sympatią. Nie tylko dlatego, że Kukiz pozostaje wierny bliskiemu mi postulatowi wprowadzenia w wyborach do Sejmu okręgów jednomandatowych (konsekwentnie zwalczanemu przez PiS i PO), ale i dlatego, że jest to prawdopodobnie najważniejszy od lat test, czy przychodząc całkowicie spoza układu i nie mając grosza publicznych subwencji można przełamać zabetonowany system. Mam nadzieję, że odpowiedź będzie twierdząca.

Niektórzy komentatorzy narzekają, że program Kukiza - poza kwestią JOW-ów - jest mało klarowny. Być może, ale to sprawia, że sam Kukiz jest znacznie łatwiejszym potencjalnym partnerem niż JKM, a jego elektorat nie jest niewolniczo przywiązany do zestawu ortodoksyjnych twierdzeń, od których nie sposób się odchylić na krok. Wiele o byłym liderze „Piersi” mówi jego ostatni spot, ten wykorzystujący słowa Piłsudskiego. Głównym postulatem jest zmiana i praca dla Polski.

Łukasz Warzecha/ wPolityce.pl/ 30 kwietnia 2015
Flavi

Postprzez Flavi » 01 Maj 2015, 09:40

PAWEŁ KUKIZ I JEGO RODZINA

Kukiz urodził się w 1963 roku w Paczkowie (woj. opolskie). Jest synem lekarza pochodzącego z kresów Tadeusza Kukiza. Studiował administrację na Uniwersytecie Wrocławskim oraz prawo i nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim. Żoną Pawła Kukiza jest Małgorzata, z którą muzyk wziął ślub w 1991 roku. Małgorzata Kukiz jest nauczycielką w szkole podstawowej. Paweł Kukiz ma trzy córki: Polę, Julię i Hanię. Pola i Julia to już dorosłe kobiety, najmłodsza Hania jest nastolatką. To właśnie ona ciężko zachorowała. Miała problem z nerkami, dziewczynka musiała przejść przeszczep: „Po przeszczepie oczywiście da się żyć. Obecnie wyniki małej nie są złe, ale nie można też popadać tak łatwo w euforii”.

Źródło: Super Express, 22.04.2015
Flavi

Postprzez Xtap » 02 Maj 2015, 10:17

- Bardzo mocno wierzę w Boga - wyznaje Kukiz. - Bez niego nie poradziłbym sobie w najtrudniejszych chwilach. Nie wiem, co by się ze mną stało, gdyby nie ta historia o człowieku, który szedł z krzyżem za ludzi, a oni na niego pluli. Gdyby nie Biblia po prostu. Czy czuję się wybrany? W jakimś sensie tak. Bo mam misję: donieść JOW-y, zmienić konstytucję, oddać państwo obywatelom. Czuję się już pewniej, bo coraz więcej ludzi wie, o czym mówię, ale wcześniej miałem obok siebie tylko kilku gotowych na wszystko w walce z systemem.

Paweł Kukiz, wywiad dla Gazety Wyborczej, Małgorzata I. Niemczyńska, "Paweł Kukiz: Przeskoczę każdy mur", 02.05.2015
Xtap

Postprzez Darek » 02 Maj 2015, 10:32

- W ordynacji proporcjonalnej rozgrywają nas Niemcy i Rosja - wykłada. - Amerykanie nieprzypadkowo zostawili ją w Iraku i Afganistanie. Taka ordynacja posługuje się systemem wodzowskim, a przez jednego wodza łatwiej kontrolować cały naród. Tak samo jak Merkel kontrolowała przez Tuska, co dzieje się w Polsce, i właśnie dlatego w momencie zagrożenia ewakuowała go do Brukseli. Nie mam co do tego wątpliwości. Kiedyś rozmawiałem z Tuskiem o projekcie jednej z ustaw i zapytał mnie, czy ta ustawa może być taka jak w Niemczech. Przysięgam. Inaczej spojrzałem na dziadka z Wehrmachtu.

Paweł Kukiz, GW
Darek

PoprzedniaNastępna

Powróć do WYBORY i REFERENDA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość