Wybory prezydenckie - Paweł Kukiz kandydatem obywatelskim

Re: Wybory Prezydenckie 2015

Postprzez Egon » 05 Mar 2015, 16:04

Czy ja się mylę, czy jednak Telewizja MAX nie pokazała startu kampanii? Nie mogę w to uwierzyć, przecież pokazują inaugurację kampoanii innych kandydatów. Oświećcie mnie.
Egon

Postprzez wyborca » 06 Mar 2015, 20:54

Egon napisał(a):Czy ja się mylę, czy jednak Telewizja MAX nie pokazała startu kampanii? Nie mogę w to uwierzyć, przecież pokazują inaugurację kampoanii innych kandydatów. Oświećcie mnie.

Moze sie spoznili,jak to zawsze jest,z nimi,ale pryncypalow pokaza ha ha.Miasto tez pominelo ta kampanie,ale dzis juz wiedza gdzie skladac podpisy,juz pewnie tam byli podpisac liste poparcia,zeby bylo ok.brawo.Media obiektywne.
wyborca

Postprzez Admini » 06 Mar 2015, 23:49

wyborca napisał(a):
Egon napisał(a):Czy ja się mylę, czy jednak Telewizja MAX nie pokazała startu kampanii? Nie mogę w to uwierzyć, przecież pokazują inaugurację kampoanii innych kandydatów. Oświećcie mnie.

Moze sie spoznili,jak to zawsze jest,z nimi,ale pryncypalow pokaza ha ha.Miasto tez pominelo ta kampanie,ale dzis juz wiedza gdzie skladac podpisy,juz pewnie tam byli podpisac liste poparcia,zeby bylo ok.brawo.Media obiektywne.

Przeklejam z innego wątku tego forum.

Gazeta o pretensjonalnej nazwie "Głos Koszalina" (w rzeczywistości głos koszalińskiej oligarchii politycznej) dała strzałkę w dół, oznaczającą brak aprobaty, wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej i działaczowi PO Andrzejowi Jakubowskiego. Zdaniem gazety były wicemarszałek województwa "najwyraźniej nie może się odnaleźć i chyba nie zdaje sobie sprawy jaką funkcję pełni", a to dlatego, że na konferencji prasowej puścił dziennikarzom do podpisu listę poparcia dla Bronisława Komorowskiego. Dziennikarze są mocno zdziwieni tym, że potraktowano ich jako osoby dyspozycyjne, gotowe w każdej chwili do wykonania instrukcji politycznych i partyjnych.
Strzałka w górę dla pana Andrzeja Jakubowskiego od Koszalin7.pl.
(lobo3)
------------------------------------------------

Mocny głos w sprawie wzmocnienia kierowniczej roli partii popłynął z gazety "Głos Koszaliński" (23 lutego 2015). Towarzysz redaktor Piotr Polechoński uważa, że należy zaostrzyć kryteria zgłaszania kandydatów na prezydenta Polski i wprowadzić dodatkowe warunki, "choćby takie jak wyższe wykształcenie, iluśletnie doświadczenie w pierwszoligowej polityce, czy fakt, że wystawić kandydata mogłyby tylko te partie, które reprezentowane są w parlamencie". Partyjny przywilej układania list wyborczych i kierownicza rola partii - instytucje rodem z czasów PRL i PZPR - nieoczekiwanie przeżywają więc swój renesans w Koszalinie, co na pewno cieszy przebywających w zaświatach towarzyszy Marksa i Lenina.
(gumowy młotek)
Admini

Postprzez Grant » 08 Mar 2015, 13:20

Kazimierz Okińczyc i jego rodzina są jedynymi udziałowcami spółki Sobe, która ma 50 proc. udziałów w spółce Agena. Ta zaś jest udziałowcem (27,2 proc.) Telewizji Kablowej Koszalin, w której władzach Kazimierz Okińczyc zasiada jako przedstawiciel KSM "Przylesie" (27,6 proc. udziałów w TKK). Dodatkowo, według Krajowego Rejestru Sądowego, Sobe i Agena prowadzą działalność w części tożsamą z działalnością spółdzielni.

Źródło: Rafał Wolny, GK24, 10 grudnia 2014
Grant

Postprzez ZMarz » 08 Mar 2015, 17:20

"To mnie trochę przeraża, że doszliśmy do takiego momentu, że prawie każdy może być jeśli nie prezydentem to kandydatem na prezydenta" - mówi w rozmowie z Onetem Danuta Hübner. Różowy salon wyznaje więc takie same poglądy jak koszalińska zdegrengolona klasa polityczna i funkcjonariuszowsko-dziennikarska - to nie Polacy maja decydować kto ma być prezydentem, ale zdegenerowany establish-męt, szemrana klasa próżniacza, lumpenelita. Zastanawia pogarda dla prawa, które wyraźnie mówi, że kandydatami na prezydenta mogą być osoby, które ukończyly 35 lat, nie są pozbawione praw wyborczych do Sejmu i zbiorą przynajmniej 100 tysięcy podpisów osób popierających ich kandydaturę. Zdumiewa ignorancja rózowego salonu i klasy funkcjonariuszowsko-dziennikarskiej polegająca na tym, że nie widzą, a raczej udają że nie widzą, miażdżącej przewagi kandydatów partyjnych, którzy korzystaja po prostu z pieniędzy państwowych (przyznane sobie dotacje dla partii), a także struktur partyjnych w terenie utrzymywanych za pieniądze publiczne, podczas gdy kandydaci bezpartyjni, niezależni, są tych przywilejów pozbawieni. To własnie powinno być dziś przedmiotem debaty w Polsce. Tymczasem atak idzie na kandydatów niezaleznych, co świadczy o tym, że zdegenerowani funkcjonariusze partyjni w polityce i w mediach osiągnęli już moralne dno.
ZMarz

Postprzez MJerry » 08 Mar 2015, 19:02

Takie reakcje oligarchii polityczno-medialnej powinny nas cieszyć. Czyż nie słusznie obawiają się o swoje obrosłe w tłuszcz tyłki? Te miernoty w normalnym kraju nie mają szans na kariery. Tylko włażenie w otłuszczone dupy oligarchów gwarantuje im pomyślność, tylko świnienie się i korumpowanie środków publicznych tworzy szanse na ich pięć minut.

Bardzo ciekawie mówi o tym Miltiades Varvounis (www.miltiadesvarvounis.com) ceniony historyk i pisarz polskiego pochodzenia.

http://www.polonorama.com/portal/index. ... 00&lang=pl

Obecny system to wyrafinowana forma oligarchii i w żadnym wypadku to nie demokracja. Taki system może reprezentować tylko interesy, a nie wolę narodu. W dzisiejszych "demokracjach" "obywatele" są wzywani co 4-5 lat do urn, aby głosować (po uprzednim praniu mózgu poprzez Środki Masowego Przekazu, które kontrolują oczywiście te elity) na partie polityczne i zawodowych polityków. Głosować na podstawie całkowicie abstrakcyjnych i ogólnikowych programów. Ale nawet wtedy, gdy kampanie wyborcze oparte są na konkretnych stanowiskach i obiecują lepszą przyszłość, w praktyce, następnego dnia po wyborach, rozpoczyna się realizacja ukrytej strategii politycznej, która odzwierciedla interesy elit politycznych i gospodarczych w przeciwieństwie do programowych obietnic, widać tu rażącą sprzeczność z wolą obywateli. Dlatego rozumiemy, że jeśli chcemy ujrzeć lepszą przyszłość, musimy położyć kres rządom elitarnych autorytarnych i skorumpowanych profesjonalnych polityków. Nieważne, czy jesteś prawicowcem, czy lewicowcem. Ludzie muszą zrozumieć, że klasyczna linia podziału Lewica - Prawica zaczyna zanikać w obecnych okolicznościach i jest uważana za przestarzałą. Cała ludzkość potrzebuje nowych zmian.
MJerry

Postprzez Rychu » 08 Mar 2015, 19:38

A gdzie mój komentarz ?
Rychu

Postprzez lobo3 » 08 Mar 2015, 23:13

Rychu napisał(a):A gdzie mój komentarz ?

Jakiż znowóż komentarz? Nikt nie kasuje twoich komentarzy.
Awatar użytkownika
lobo3

Dołączenie: 20 Cze 2009, 11:14

Postprzez Chwal » 09 Mar 2015, 06:10

Atak na osoby zgłaszające się do wyborów prezydenckich, nie będące jeszcze nawet kandydatami, bo nie spełniające warunku zebrania 100 tys. podpisów (większość z nich nie zdoła tych podpisów zgromadzić, próg jest zbyt wysoki) jest najlepszym dowodem na to, że demokracja w Polsce, zwłaszcza w Koszalinie, jest iluzją. W Koszalinie "dziennikarze" obsługujący wybory, to są funkcjonariusze, komisarze polityczni w redakcjach, zajmujący się propagandą, a nie informowaniem społeczeństwa. Osobiście nie mogę na te nalane, bezczelne gęby funkcjonariuszowskie patrzeć. Gazety partyjne z czasów PZPR, miały przy tytule dopiski: "organ KW PZPR" oraz "Proletariusze wszystkich krajów łączcie się" , czytelnik więc już na wstępie otrzymywał informacje, a zarazem ostrzeżenie, z kim i z czym ma do czynienia. Obecne media w Koszalinie, pozorują bezstronność, a w rzeczywistości są organami oligarchii polityczno-gospodarczej miasta, gadzinówkami w najgorszym wydaniu, narzędziami dezinformacji, kłamstwa, propagandy i formatowania umysłów.
Chwal

Postprzez wyborca » 09 Mar 2015, 14:10

Chwal napisał(a):Atak na osoby zgłaszające się do wyborów prezydenckich, nie będące jeszcze nawet kandydatami, bo nie spełniające warunku zebrania 100 tys. podpisów (większość z nich nie zdoła tych podpisów zgromadzić, próg jest zbyt wysoki) jest najlepszym dowodem na to, że demokracja w Polsce, zwłaszcza w Koszalinie, jest iluzją. W Koszalinie "dziennikarze" obsługujący wybory, to są funkcjonariusze, komisarze polityczni w redakcjach, zajmujący się propagandą, a nie informowaniem społeczeństwa. Osobiście nie mogę na te nalane, bezczelne gęby funkcjonariuszowskie patrzeć. Gazety partyjne z czasów PZPR, miały przy tytule dopiski: "organ KW PZPR" oraz "Proletariusze wszystkich krajów łączcie się" , czytelnik więc już na wstępie otrzymywał informacje, a zarazem ostrzeżenie, z kim i z czym ma do czynienia. Obecne media w Koszalinie, pozorują bezstronność, a w rzeczywistości są organami oligarchii polityczno-gospodarczej miasta, gadzinówkami w najgorszym wydaniu, narzędziami dezinformacji, kłamstwa, propagandy i formatowania umysłów.

A partyjniacy mowia o wyborach demokratycznych chyba w swoich szeregach.Zadnych wyborow demokt\ratycznych w polsce niema jak wyzej,super przyklad,zwalcza sie konkurencje,zeby tylko utrzywac stolki i koryta.Ludzie musza sie obudzic ale kiedy.????????????????????????????????
wyborca

PoprzedniaNastępna

Powróć do WYBORY i REFERENDA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość