Drogi ekspresowe : S6 czy S11

Czym żyje Koszalin - aktualne wydarzenia, bieżące dyskusje, ciekawostki, galerie fotograficzne.

Re: Drogi ekspresowe : S6 czy S11

Postprzez Piechur » 08 Sie 2013, 16:54

Krzysztof napisał(a):Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej poinformowało koszaliński ratusz, że drogi ekspresowe nr S6 i S11 zostały w całości ujęte w projekcie Rozporządzenia Unii Europejskiej (UE). Chodzi o sprawę przyjęcia nowych wytycznych wspólnotowych w zakresie rozwoju sieci TEN-T w nadchodzącej perspektywie finansowej UE na lata 2014–2020. Projekt w najbliższych miesiącach będzie podlegał głosowaniu w Parlamencie Europejskim. TEN-T (transeuropejska sieć transportowa) to program unijny dotyczący sieci drogowych, kolejowych, wodnych i powietrznych, który za cel ma utworzenie jednolitego obszaru transportu w Europie.

Najpierw była uchwała Rady Gospodarczej w Koszalinie. Teraz Maciej Jankowski, podsekretarz stanu resortu Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, odpowiedział na pismo prezydenta Koszalina w sprawie wpisania do transeuropejskiej sieci transportowej dróg krajowych nr 6 i nr 11, planowanych do realizacji jako drogi ekspresowe S6 i S11.

Źródło: 24Kurier.pl (http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Regi ... ekspresowe)

Ja im i tak nie wierze,jest to ich gra przed wyborami,raptem chca tez drogi S11,chyba im ktos tu podpowiedzial.wolne zarty.
Piechur
 

Poprzednia

Powróć do Koszalin - Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron