Reklamy w Koszalinie - o co tutaj chodzi?!

Czym żyje Koszalin - aktualne wydarzenia, bieżące dyskusje, ciekawostki, galerie fotograficzne.

Reklamy w Koszalinie - o co tutaj chodzi?!

Postprzez lobo3 » 18 Mar 2011, 15:39

Wpadł w moje ręce ostatni numer gazetki Teraz Koszalin z 17 marca 2011. Patrzę na to to i coraz bardziej mi skacze ciśnienie w krwioobiegu. Zaczynam martwic się o moje serce, które też w końcu ma swoja określoną wytrzymałość. Weźmy str. 15 - całostronicowa "reklama" przebudowy szpitala, o której każdy wie, że trwa, gazety piszą o tym często, media jeszcze chętniej pokazują, a fora i portale społecznościowe gdyby zaszczycono takimi zdjęciami i informacjami jeszcze by się cieszyły, że moga o tym napisać. Dlaczego więc ktoś za to płaci? Za dużo mamy pieniędzy unijnych i własnych, które stanowią przeciętnie połowe kosztów każdej inwestycji "unijnej"? Co tu jest w ogóle grane?

Image
Awatar użytkownika
lobo3
 
Posty: 313
Dołączenie: 20 Cze 2009, 11:14

Re: Reklamy w Koszalinie - o co tutaj chodzi?!

Postprzez lobo3 » 18 Mar 2011, 15:56

W tym samy numerze na dwóch rozłożonych stronach 8 i 25 potężne zdjęcie kranu z kapiącą woda (antyreklama?), informacje typu "97,5 proc. wody na świecie to woda słona" i kilka wypowiedzi dzieci z przedszkola. U gory logo jedynej firmy w Koszalinie dostarczającej wodę do mieszkań i dopisek "Strona pod patronatem". Czy koszaliński monopolista (ten monopol jak raz pochwalam ;) obawia sie konkurencji? Absolutnie nie. Dlaczego więc wydaje pieniądze na zbędne reklamy, przeciez koszalinian nie trzeba zachęcać do korzystania z wody? Czy jest jakaś inna firma w Koszalinie, której obawia sie spółka komunalna Wodociągi i Kanalizacja? Nie ma! O co więc tutaj chodzi??? Wystarczy zawiadomić media, że w tym roku po raz kolejny odbędzie się "Święto Wody" i reklama będzie za darmo. My na przykład zamieścimy taka informację chętnie i za darmo, gdyby nas o tym informowano.

Image
Awatar użytkownika
lobo3
 
Posty: 313
Dołączenie: 20 Cze 2009, 11:14

Re: Reklamy w Koszalinie - o co tutaj chodzi?!

Postprzez jadzik » 18 Mar 2011, 20:40

Odpowiedź na pytanie wszyscy znają :lol: ale dzięki za inicjatywę . Dawać inne przykłady .
jadzik
 

Re: Reklamy w Koszalinie - o co tutaj chodzi?!

Postprzez lobo3 » 08 Wrz 2012, 08:55

A o co tutaj chodzi? Wodzu prowadź, specjalny numer Teraz Koszalin z Wodzem Naczelny Rydzem-Śmigłym i Prezydentem (niestety, tylko Koszalina) Piotrem Jedlińskim. Komu przyszło do głowy zeby wywalac na to pieniądze? O wiele ważniejsze rocznice były zapowiadane w gazetach na normalnych zasadach.

Image
Awatar użytkownika
lobo3
 
Posty: 313
Dołączenie: 20 Cze 2009, 11:14


Powróć do Koszalin - Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron