Wakacyjna Kropla Krwi

Czym żyje Koszalin - aktualne wydarzenia, bieżące dyskusje, ciekawostki, galerie fotograficzne.

Wakacyjna Kropla Krwi

Postprzez raczyk » 20 Lip 2010, 20:43

Zachęcam serdecznie wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i są zdrowe do oddawania krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Koszalinie, które mieści się przy ul. Chałubińskiego 7 (w budynku specjalistycznej Przychodni Matki Dziecka i Młodzieży)
i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:45 – 11:00.

W lipcu i w sierpniu wzrasta zapotrzebowanie na krew, także w naszym regionie. Częściej niż w pozostałych okresach roku na oddziały naszego szpitala trafiają ofiary wypadków komunikacyjnych, czy poszkodowani podczas prac rolnych. Paradoksalnie w tym okresie spada ilość oddawanej krwi. A przecież to właśnie teraz – w czasie wakacji - mamy więcej czasu, by odwiedzić placówkę służby krwi, tym bardziej, że oddanie krwi jest bardzo wzorową postawą obywatelską. Oddajemy krew na potrzeby naszego lokalnego szpitala.

Ponadto oddając w okresie od 1 lipca 2010 r. do 31 października 2010 r. co najmniej dwukrotnie krew lub osocze możesz wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie "Wakacyjna kropla krwi".
Nagroda główna – aparat cyfrowy lustrzanka.

Szczegółowych informacji udzielają wszystkie placówki Polskiego Czerwonego Krzyża na terenie województwa zachodniopomorskiego, oraz na stronie http://www.pck.szczecin.pl
raczyk
 
Posty: 1
Dołączenie: 20 Lip 2010, 20:18
Miejscowość: Koszalin

Powróć do Koszalin - Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron