Cenzura w Koszalinie

Czym żyje Koszalin - aktualne wydarzenia, bieżące dyskusje, ciekawostki, galerie fotograficzne.

Re: Cenzura w Koszalinie

Postprzez prawy » 27 Lut 2010, 10:49

Zarobili na nas miliony, dorobili się niebotycznych majątków, za nasze pieniądze kupili sobie media, których są właścicielami i jeszcze chcą nam założyć kaganiec na mordę? Koszalinie pokaż że masz charakter!!! Precz z zamordystami, cenzorami i ludźmi, którzy zamiast służyć społeczeństwu, prowadzą działalność antyspołeczna, antynarodową i destrukcyjną. Pytam się, gdzie jest prokurator w tym mieście do ścigania przestepstw gospodarczych i procederu grabienia Narodu Polskiego???!!!!
prawy

Postprzez Flavi » 28 Lut 2010, 20:52

Szkoda tych młodych ludzi którym przetrącono kręgosłupy w tak młodym wieku, tych "dziennikarzy" rezimowych mediów, tych studentów "dziennikarstwa", tych "moderatorów" for internetowych itd. Winić trzeba przede wszystkim ich mocodawców, którzy toczą bezwzględna wojne o media czyli o władzę dla siebie. Dochodza do tego media niepolskie, które samoświadomość społeczna i aspiracje spoleczne traktują jako zagrożenie dla interesów swoich mocodawców. Mamy paraliż państwa i jego instytucji, dlatego moga robic co chcą. Tysiące funkcjonariuszy tego państwa siedzi spokojnie na wysokich pensjach i spokojnie sie przygląda jak niszczy sie społeczeństwo polskie i poczucie szacunku wśród Polaków dla własnego państwa. Biora pieniądze co miesiąc od państwa polskiego i spokojnie przyglądają się jak niszczone jest zaufanie do państwa polskiego.
Flavi

Postprzez Rewizor » 13 Mar 2010, 14:23

prawy napisał(a):Zarobili na nas miliony, dorobili się niebotycznych majątków, za nasze pieniądze kupili sobie media, których są właścicielami i jeszcze chcą nam założyć kaganiec na mordę? Koszalinie pokaż że masz charakter!!! Precz z zamordystami, cenzorami i ludźmi, którzy zamiast służyć społeczeństwu, prowadzą działalność antyspołeczna, antynarodową i destrukcyjną. Pytam się, gdzie jest prokurator w tym mieście do ścigania przestepstw gospodarczych i procederu grabienia Narodu Polskiego???!!!!

W naszym mieście jedyny porządny człowiek to prokurator a prawdę powiedziawszy i on świnia - my nawet tego nie możemy powiedziec, bo w naszym mieście prokuratorów niet.

Prokuratora w Koszalinie nie było od początku transformacji. Ktoś dobrze zadbał, żeby go tutaj nie było. Koszalin jest pozbawiony prokuratora do 20 lat. Ścigaja drobne przestępstwa, albo to co im prasa wskażę do ścigania.
Rewizor

Postprzez mimi » 23 Mar 2010, 11:19

Jacek Stramik - tak się nazywa "dziennikarz", który popełnił ten tekst wzywający do chwycenia za mordę internautów i nałożenia cenzury na internet. Zapamiętać dobrze nazwisko.
mimi

Postprzez Twarda Wazelina » 29 Kwi 2010, 00:47

mimi napisał(a):Jacek Stramik - tak się nazywa "dziennikarz", który popełnił ten tekst wzywający do chwycenia za mordę internautów i nałożenia cenzury na internet. Zapamiętać dobrze nazwisko.

Jacek Stramik obecnie pisze pełne zaangażowania artykuły prowezgrajowe. Wyobrażam go sobie jako młodzieńca, który z wypiekami na twarzy pracuje nad kolejnym tekstem, owładnięty jedną myślą - czy pryncypałowi się to spodoba i czy zostanie pochwalony.
Twarda Wazelina

Postprzez Aldi » 03 Maj 2015, 18:42

Słyszeliście o sprawie Wolnego z Głosu?
Aldi

Postprzez Sławek Sz. » 03 Maj 2015, 19:36

Aldi napisał(a):Słyszeliście o sprawie Wolnego z Głosu?

Chodzi o to? http://forum.gk24.pl/wolny-dziennikarz- ... m-t115028/

Dziennikarz musi przepraszać za to, że wraca do sprawy grupy przestępczej i nie wiedział, że jednemu z dawniej oskarżonych coś się sądownie zatarło, a w ogóle to 'pokrzywdzony"siedział niesłusznie i teraz jest nieprawdopodobnie uczciwym poważanym biznesmenem z branży bodaj ochroniarskiej Co więcej! Nawet słynne z transparentności i niebywałej uczciwości środowisku z okolic ul. Dworcowej , a być może i sam Ratusz zmoże to zaświadczyć... to jest wzorową postawę biznesową i obywatelską. Słusznie zatem zarzuca się red. Wolnemu tabloidalną pogoń za sensacją i dyletantyzm dziennikarski. Inni o wiele zacniejsi żurnaliści przecież tak nie postępują! Owszem krytykują, wiecie, ale nie uprawiają krytykanctwa! Tak nie można jak Wolny! POważny dziennikarz powinien być jak ten suseł z wierszyka Waligórskiego. Nieprawdaż?

Raz chory niedźwiedź pierdział, budząc miłosierdzie
A suseł mu oklaski bił po każdym pierdzie.
Czy ten suseł zwariował? - spytał dzięcioł śledzia.
Nie - śledź odparł - to rzecznik prasowy niedźwiedzia.
Sławek Sz.

Postprzez ZMarz » 03 Maj 2015, 20:09

Nie wiem o co chodzi, odniosłem podobne wrażenie jak Sławek, że chodzi o zatarcie skazania. Nie znam okoliczności, nie wiem czy sprawa ma drugie dno (np. przedterminowe zatarcie), nic nie wiem, bo nikt się nie postarał, żeby to jasno napisać. Nie wiem, czy dziennikarz, którego nie znam, naruszył prawo. Wiem jedynie, że jeśli ktoś sięga po sankcje sądowe i ten ktoś jest kojarzony ze znanym politykiem, to sprawa wygląda nieciekawie i zaraz powinna nam wszystkim zapalić się lampa.

Cenzura w Koszalinie istnieje od dawna, nasz portal objęty jest np. blokadą medialną ze strony ratusza i urzędu marszalkowskiego. Wychodzimy z założenia, że to ich problem. Oni są jak niesforne dzieci, którym oszczędza się klapsów, czasami dlatego, żeby nie szkodzić Koszalinowi. Jeśli jednak sięgają po sankcje sądowe, to znak, że rozbisurmanili się. Chciałbym wiedzieć, ja sprawy się mają i dlaczego dziennikarzowi się buzię zamyka. Może mnie ktoś oświeci?
ZMarz

Postprzez Sławek Sz. » 04 Maj 2015, 14:41

ZMarz napisał(a):Nie wiem o co chodzi, odniosłem podobne wrażenie jak Sławek, że chodzi o zatarcie skazania. Nie znam okoliczności, nie wiem czy sprawa ma drugie dno (np. przedterminowe zatarcie), nic nie wiem, bo nikt się nie postarał, żeby to jasno napisać. Nie wiem, czy dziennikarz, którego nie znam, naruszył prawo. Wiem jedynie, że jeśli ktoś sięga po sankcje sądowe i ten ktoś jest kojarzony ze znanym politykiem, to sprawa wygląda nieciekawie i zaraz powinna nam wszystkim zapalić się lampa.

Cenzura w Koszalinie istnieje od dawna, nasz portal objęty jest np. blokadą medialną ze strony ratusza i urzędu marszalkowskiego. Wychodzimy z założenia, że to ich problem. Oni są jak niesforne dzieci, którym oszczędza się klapsów, czasami dlatego, żeby nie szkodzić Koszalinowi. Jeśli jednak sięgają po sankcje sądowe, to znak, że rozbisurmanili się. Chciałbym wiedzieć, ja sprawy się mają i dlaczego dziennikarzowi się buzię zamyka. Może mnie ktoś oświeci?

Trzeba bardzo uważać na dziennikarzy, którzy swoimi artykułami w Koszalinie potrafią namieszać w zupie systemu wzajemnej adoracji władzy lub walki o kość przy władzy, a nadto można zadrzeć z bandytami czy nawet z ... Policją.Trzeba chronić takie rodzynki, bez względu na ich błędy czy sympatie. Redaktor Rafał Wolny należy do tych wyjątków w ostatnich 25 latach prawie wolnej prasy, którzy identyfikują się ze społeczeństwem, a nie z władzami. Obecnie, bodaj jest tylko p. Wolny, który potrafi się przeciwstawić układom. Pracowałem kiedyś w największej gazecie na Pomorzu Środkowym i wiem,jak trudno jest napisać coś bez kłótni lub bez wsparcia szefostwa gazety. I jaką cenę prywatną i emocjonalną płaci się za stress. No, ale ja pracowałem w okresie polskim tej gazety. Teraz może być znacznie gorzej... a nawet po red. Sapale, socjaliście walczącym i wazeliniarzu Polechońskim, prawicowcu niby, wnoszę, że teraz jest znacznie gorzej.
Dlatego proszę, zwróćcie uwagę Czytelnicy, na wsparcie red. Wolnego, którego nie znam osobiście. S.Sz.
Sławek Sz.

Postprzez Kresowiak » 05 Maj 2015, 14:29

Sławek Sz. napisał(a):Raz chory niedźwiedź pierdział, budząc miłosierdzie
A suseł mu oklaski bił po każdym pierdzie.
Czy ten suseł zwariował? - spytał dzięcioł śledzia.
Nie - śledź odparł - to rzecznik prasowy niedźwiedzia.

A to przypadkiem nie o naszym Roberciku, którego organizm w 90 proc. składa się z wazeliny?
Kresowiak

PoprzedniaNastępna

Powróć do Koszalin - Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość