Politycy zagrożeniem dla rodziny

Czym żyje Koszalin - aktualne wydarzenia, bieżące dyskusje, ciekawostki, galerie fotograficzne.

Politycy zagrożeniem dla rodziny

Postprzez ZMarz » 21 Lut 2015, 00:17

Polska rodzina jest zagrożona. Dotąd silne, tradycyjne związki rodzinne osłabiały skutki tzw. transformacji ustrojowej, ratując rodzinę przed całkowitą degradacją. Obecnie atak na rodzinę jest już frontalny, prawdopodobnie wystarczy życie jednego pokolenia, żeby tradycyjny polski model rodziny przestał istnieć. Dewastacja rodziny prowadzona jest przez polityków, przy zastosowaniu bardzo przewrotnych metod (np. lokalnie politykier udaje "prorodzinnego", a w Sejmie demontuje i osłabia polską rodzinę - Konwencja antyprzemocowa - kohabitacja prawa i oszukaństwa). O partiach, zwłaszcza ich lokalnych mutantach, lepiej nie wspominać, w dobrym towarzystwie nie wypada przeklinać.

Zapraszam do nowego działu Rodzina na Koszalin7.pl oraz do przeczytania tekstu Stefan Romecki - społecznik w Radzie Miejskiej.
ZMarz
 

Re: Rodzina

Postprzez Flavi » 21 Lut 2015, 00:22

Najnowsze raporty GUS i CBOS:

1. 52,7 proc. gospodarstw domowych deklaruje brak możliwości pokrycia z własnych środków nieoczekiwanego wydatku w wysokości 1000 zł.

2. 58,9 proc. gospodarstw domowych nie może sobie pozwolić na tygodniowy odpoczynek całej rodziny raz w roku. Jeśli myślisz, że tę liczbę zaniżają emeryci i renciści - wśród pracowników odsetek ten wynosi 53 proc.

3. Zaledwie co trzecie gospodarstwo domowe deklaruje, że nie ma trudności ze "związaniem końca z końcem" przy aktualnych dochodach.

4. Jednocześnie, według CBOS, 35 proc. osób jest niezadowolonych z dochodów i sytuacji finansowej.

5. Niemal co dziesiąty Polak zmuszony jest zrezygnować z wizyty u dentysty. Prawie połowa z nich z powodów finansowych.

6. 1,3 mln ludzi, czyli 13 proc. zatrudnionych, dostaje pensję nieprzekraczającą minimalnego wynagrodzenia. Według "Dziennika Gazety Prawnej" od 2007 roku dwukrotnie wzrosła liczba dostających minimalne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw - z 211 tys. do 436 tys. osób.

9. Wskaźnik zagrożenia ubóstwem* wynosi 17,3 proc., ale dla osób w wieku do 17 lat już 23,2 proc. Średnio w Unii Europejskiej ten wskaźnik wynosi 16,7 proc., w Szwecji 14,8 proc., w Czechach 8,6 proc., a w Grecji 23,1 proc. (wskaźnik zagrożenia ubóstwem to odsetek osób z rocznym dochodem niższym niż 60 proc. krajowej mediany dochodów z uwzględnieniem świadczeń społecznych).

Dane dotyczą 2013 roku. Źródłem danych jest raport GUS Dochody i warunki życia ludności Polski.


Źródło: Rebelya/ tokfm.pl
Flavi
 

Re: Rodzina

Postprzez Wert » 22 Lut 2015, 12:42

Jak głosowali posłowie z okręgu koszalińskiego. Głosowanie "za" oznacza, że delikwent (słowo "polityk" czy "poseł" nie przechodzi mi przez gardło w odniesieniu do tych osób), zgadza się z tym, żeby człowiek (dziecko, dorosły) sam decydował o tym, czy jest chłopcem/dziewczynką, mężczyzną/kobietą (tzw. płeć na żądanie). Proponuje więc, żeby delikwent przeprowadzał takie eksperymenty na swoich, a nie czyichś dzieciach. Niech sobie zmieniają płeć i jednego dnia są dziewczyną, drugiego chłopakiem. Bawcie się, skoro macie ochotę, ale własnym, a nie czyimś kosztem .

Za głosowało 254 posłów, przeciwko było 175, wstrzymało się 8. Jak głosowali posłowie z koszalińskiego okręgu wyborczego Nr 40? Stanisław Gawłowski (PO, Koszalin) - był za ratyfikacją Konwencji, Marek Hok (PO, Kołobrzeg, urodzony w Koszalinie) - za, Wiesław Suchowiejko (PO, Szczecinek) - wstrzymał się, Paweł Suski (PO, Wałcz) - za. Jak widać tylko jeden poseł z okręgu koszalińskiego wchodzący w skład koalicji rządzącej nie poparł zamiaru wprowadzania tylną furtką obcych polskiej kulturze i tradycji rozwiązań deprawacyjnych. Za głosował także poseł Twojego Ruchu (Palikota), Andrzej Lewandowski (Darłowo) oraz poseł SLD Stanisław Wziątek (Połczyn Zdrój). Przeciw zgodzie na ratyfikację konwencji byli dwaj posłowie PiS: Czesław Hoc (Kołobrzeg) i Stefan Strzałkowski (Białogard).

Źródło: Konwencja antyprzemocowa - kohabitacja prawa i oszukaństwa
Wert
 

Re: Rodzina

Postprzez PO jak MO » 22 Lut 2015, 13:26

ZMarz napisał(a):Dewastacja rodziny prowadzona jest przez polityków, przy zastosowaniu bardzo przewrotnych metod (np. lokalnie politykier udaje "prorodzinnego", a w Sejmie demontuje i osłabia polską rodzinę - Konwencja antyprzemocowa - kohabitacja prawa i oszukaństwa).


Kiedyś jak czytałem "Partia Oszustów" to smiałem się ale uważałem że to jednak żart , takie sobie przekręcanie nazw dla jaj . Dziś wiem że to jest prawdziwa nazwa tej partii PO= Partia Oszustów , zawodowych, wyscpecjalizowanych , świadomych ,bezczelnych i zuchwałych .
PO jak MO
 

Re: Rodzina

Postprzez Dziki » 24 Lut 2015, 19:40

Koszalin rodziną stoi. Rodziną Don Corleone.
Dziki
 


Powróć do Koszalin - Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron