Stefan Romecki

Wyślij odpowiedź


This question is a means of identifying and preventing automated submissions.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Stefan Romecki

Re: Stefan Romecki

Post przez Gogo3 » 07 Kwi 2014, 12:24

Jan Paweł II zainspirował wiele osób do włączenia się w pomoc osobom ubogim. Oglądać od 6:43 (6 minuta, 43 sekunda)

Image

Źródło: Kronika Pomorza Zachodniego, 6.04.2014

Re: Stefan Romecki

Post przez Gogo3 » 22 Lut 2014, 02:20

Miastko, 19 lutego 2014, spotkanie kawalerów Orderu Uśmiechu.

Image

Re: Stefan Romecki

Post przez Szperacz7 » 18 Lut 2014, 20:25

Miły koszaliński akcent w telewizyjnej "dwójce". Magazyn Ekspresu Reporterów, 11.02.2014 - Telewizja Polska, program 2 - oglądać od 39 minuty:

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/ ... 4/13723140

Niemiecka gazeta Bild Zeitung określiła ją jako jedną z najdzielniejszych dziewczynek na świecie. Małgosia Wojsa (19 lat, uczęszcza do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego na ul. Rzecznej) - dziewczynka bez rączek i nóżek, z którą zaprzyjaźnieni jesteśmy od jej 3-4 roku życia. W programie występuje Stefan Romecki.

To nie tylko dobry przykład współpracy polsko-niemieckiej, ale także polsko-polskiej współpracy w samym Koszalinie. Władze miasta, społecznicy, przedsiębiorcy, dziennikarze (ładniejsza część tej profesji, bo tak się składa, że zawsze pisały panie) - wszyscy wykazali się tutaj dobrą wolą i natychmiast śpieszyli z pomocą.

Wątek na stronie stowarzyszenia KOMK - http://www.komk.ovh.org/malgosia.html

Image

Re: Stefan Romecki

Post przez Gogo3 » 16 Lut 2014, 16:37

Ze Zbigniewem Obrockim (w środku), wiceprzewodniczący NSZZ Rolników Indywidualnych "Solidarność" podczas skcji protestacyjnej rolników przed delegaturą urzędu wojewódzkiego w Koszalinie - 7 lutego 2013

Image

Re: Stefan Romecki

Post przez Gogo3 » 14 Gru 2013, 17:04

Piątek, 13 grudnia, rocznica stanu wojennego. Stefan Romecki fotografuje się z członkami grupy historycznej odtwarzającymi w szkołach i na ulicach Koszalina wydarzenia sprzed 32 lat.

Image

Re: Stefan Romecki

Post przez lobo3 » 22 Paź 2013, 10:05

Donald Tusk w Koszalinie (poniedziałek 21.10). Pracownicy zarządu regionu NSZZ Solidaność, znani z tego, że walczą z Platformą Obywatelską na ulicach Warszawy, a popierają ją w Koszalinie, natrząsają się z premiera, nazywając go: Słońce Peru, Złoty Donek, Wódz Narodu. Honor szefa rządu ratuje Stefan Romecki, zakładając na znak solidarności skórzaną czapkę pilotkę i wygłaszając przemówienie:

- Witam pana premiera w Koszalinie, bardzo pana lubię. Jako były piłkarz cieszę się, że dobrze gra pan w piłkę, szkoda, że gorzej wychodzi panu rządzenie państwem. Chciałbym, żeby było na odwrót. Żeby jednak dobrze rządzić potrzebna jest zmiana ordynacji wyborczej z partyjniackiej na JOW - Jednomandatowe Okręgi Wyborcze!

Romecki, ubrany w koszulkę JOW rozdawał karteczki ze złotymi myślami Donalda Tuska, wybranymi z przemówienia wygłoszonego w Sejmie 9 stycznia 2004, kiedy jeszcze był w opozycji:

Polacy od lat mają przekonanie - i to przekonanie narasta - że dzień, w którym wybierają swoich parlamentarzystów, jest tak naprawdę dniem wielkiego oszustwa polskiego wyborcy przez aparaty partyjne.

Jeśli bowiem wiemy, że Polsce jak tlenu potrzeba autentycznego uczciwego przywództwa na każdym poziomie, nie układu, nie towarzystwa, nie grup trzymających władzę na poziomie gminy, powiatu czy państwa, ale przywództwa z twarzą, z nazwiskiem, z cywilną odwagą, to musimy tworzyć taką ordynację, w której obywatel, głosując w swoim okręgu wyborczym, wie, że zwycięzca tych wyborów wejdzie do parlamentu.

Jednomandatowe okręgi wyborcze to szansa na prawdziwą konkurencję, na wyeliminowanie z przyszłych parlamentów ludzi niespełna rozumu, ludzi niekompetentnych, ludzi nieuczciwych ... Jednomandatowe okręgi wyborcze i ordynacja większościowa to system przejrzysty, klarowny i dający wyborcom poczucie pełnego i faktycznego uczestnictwa w wyborze.


Poparcie Stefana Romeckiego dla pana premiera nie spotkało się ze zrozumieniem zawodowych związkowców i zainteresowaniem dziennikarzy.

Image
Image

Re: Stefan Romecki

Post przez Flavi » 02 Paź 2013, 14:05

Stefan Romecki promuje Jednomandatowe Okręgi Wyborcze w Starsburgu (Francja) - na tle katedry i z końmi ardenami - wrzesień 2013.

Image
Image

Re: Stefan Romecki

Post przez Flavi » 10 Sie 2013, 21:07

Z członkiem honorowym Komisji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości - ks. Henrykiem Korżą.

Image

Re: Stefan Romecki

Post przez KOMK » 31 Lip 2013, 13:07

Z Jarosławem Gowinem, posłem i byłym ministrem sprawiedliwości oraz Patrykiem Hałaczkiewiczem, krajowym koordynatorem obywatelskiej akcji Zmieleni.pl . Koszalin, 29 lipca 2013.

Image

Re: Stefan Romecki

Post przez KOMK » 27 Lip 2013, 10:08

Spotkanie z dziećmi i rodzicami ok. 2002 r. Bp Ignacy Jeż i Stefan Romecki. Pierwszy z lewej na drugim zdjęciu Marek Łęgowski, artysta malarz, wówczas radny Rady Miejskiej w Koszalinie.

Image
Image

Góra

cron